Zwroty i reklamacje

Sklep internetowy www.tobigaj.pl akceptuje zwroty, wymiany i reklamacje. Szczegółowa procedura omówiona jest w regulaminie w pkt. 6-9.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy kupna/sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z 14 dniowego prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sklep www.tobigaj.pl o swojej decyzji poprzez przesłanie odpowiedniego formularza na e-mail: info@tobigaj.pl. Adres zwrotu podamy po kontakcie mailowym!!!!

W przypadku odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży zostaną Państwu zwrócone wszystkie otrzymane płatności, z pominięciem kosztów dostawy oraz dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia produktu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jaki został zastosowany przy pierwotnej transakcji, chyba, że Państwo zgodzą się na inny sposób zwrotu.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Formularze:

  1. FORMULARZ REKLAMACJI.docx
  2. FORMULARZ WYMIANY.docx
  3. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY.docx

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:
info@tobigaj.pl

+48 574 082 765

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl